Zarządzanie marką, PR, CSR i sponsoring
Zarządzanie marką, PR, CSR i sponsoring
Magdalena od ponad dwudziestu lat nieprzerwanie pracuje w obszarach mediów, komunikacji, wizerunku publicznego i marketingu cyfrowego. Początek jej drogi zawodowej związany jest z dziennikarstwem, które doprowadziło ją do Public Relations, promocji i marketingu. Jej ostatnie stanowisko to Kierownik Działu Public Relations i Komunikacji w Enea SA, gdzie Magdalena kierowała zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie marką, PR, CSR oraz sponsoring ogólnopolskich wydarzeń sportowych i dużych projektów kulturalnych.
Radca Prawny, adiunkt na Uniw. Gdańskim
Radca Prawny, adiunkt na Uniw. Gdańskim
adwokat prawa własności intelektualnej; Specjalista ds. prawa dziedzictwa kulturowego. Małgorzata prowadzi wykłady, warsztaty i seminaria na temat: prawa własności intelektualnej w sektorze kreatywnym, informatyki, planowania przestrzennego i ochrony dziedzictwa kulturowego.
Dyrektor MBA na Politechnice Gdańskiej
Dyrektor MBA na Politechnice Gdańskiej
Twórca i realizator MBA na Politechnice Gdańskiej (PG), akredytowany przez AMBA, QS Ranking. 22 lata akademickiego i finansowego doświadczenia biznesowego zarówno w dużych międzynarodowych firmach, jak i jako wykładowca i gościnny prelegent. Przed PG 9 lat w GE i 2 lata w sektorze bankowym. Czarny pas Six Sigma. Autor hybrydowej metody PM Creative Arts. Doktorat z zarządzania na PG. Ekspert Komisji Europejskiej w Brukseli (DG Grow) ds. umiejętności zaawansowanych technologii UE 2030. Ambasador Royal Society of Arts w Londynie i Partner Zarządzający Innovation Squad. Autor artykułów Harvard Business Review na temat rozwoju osobistego, przywództwa, różnorodności i innowacji. Laureat Nagrody Businessman Magazine – Mistrz Biznesu 2016. Mentor O4 Coworking, projekty zwieńczenia. Członek: Rady Programowej Open Eyes Economy on Tour oraz Solidarni w rozwoju, Instytutu Badań nad Gospodarką Kreatywną Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Gdański Klub Biznesu. Współtwórca Innovation Hub for Humanities na MBA PG.
Architekt, przedsiębiorca, menedżer
Architekt, przedsiębiorca, menedżer
Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studiów podyplomowych Integracja Europejska w Centrum Europejskim UW oraz studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Był asystentem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Inżynierii Lądowej PW oraz partnerem w biurze projektowym. Aktywny inwestor giełdowy – był członkiem Rady Nadzorczej spółki venture capital notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiada również doświadczenie korporacyjne – był doradcą zarządu spółki z Grupy Vinci. Członek Oddziału Warszawskiego Stowarzyszenia Architektów Polskich (OW SARP). Jest liderem Sekcji Imprez i sędzią zawodów przy OW SARP. Głęboko zaangażowany w działalność proormiańską.
Profesor na Politechnice Czernihowskiej (Ukraina)
Profesor na Politechnice Czernihowskiej (Ukraina)
Alona Revko jest nie tylko wykładowcą, ale także aktywnym badaczem i facylitatorem. Jej zainteresowania badawcze obejmują infrastrukturę społeczną (edukację, kulturę i zdrowie), przedsiębiorczość społeczną, rozwój człowieka, przemysły kreatywne i zrównoważony rozwój. Jest autorką ponad 70 prac naukowych. Od 2015 roku Alona Revko jest facylitatorem organizacji pozarządowej „Chernihiv European”. Organizuje i prowadzi szkolenia z planowania biznesowego, tożsamości kulturowej i networkingu. W latach 2016-2019 była kierownikiem Centrum Informacyjnego Unii Europejskiej w CNTU. W latach 2017-2018 była stypendystką w Programie Stypendialnym im. Lane’a Kirklanda. Alona Revko wzięła udział w Wizycie Studyjnej w Przedsiębiorstwach Społecznych w Kopenhadze w Danii oraz w Sieci Inkubatorów Barcelona Activa w Barcelonie w Hiszpanii.
Adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze
Adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze
Marek Prokupek jest adiunktem w dziedzinie zarządzania sztuką i ekonomii kultury na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze, Czechy. W latach 2018-2020 był Postdoctoral Fellow w LabEx ICCA (Industries culturelles et création artistique) w Paryżu. Zainteresowania naukowe Marka skupiają się przede wszystkim na pozyskiwaniu funduszy na muzea i filantropii oraz jej aspektach i dylematach etycznych, finansowaniu sztuki, pomiarze wydajności oraz innowacyjnych modelach biznesowych organizacji artystycznych i kulturalnych. Marek uzyskał doktorat z zarządzania sztuką na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze na podstawie pracy dyplomowej Pomiar wydajności publicznych muzeów sztuki.